Członkowie Klubu

 
 

Członkowie Zarządu



Marian Kurtiak
Prezes
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | 605351574


Łukasz Miksa
Naczelnik


Remigiusz Kibitlewski
Sekretarz


Krzysztof Tchórzka
Gospodarz


Bartosz LISAJ
Gospodarz
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | 888646110


Urszula Jacewicz
Skarbnik
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Piotr Krakowski
Szef Szkolenia

 

 



Komisja Rewizyjna OSP ORW KP "Mares"

 

Izabela Madajczyk-Krzycka
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Andrzej Łękowski
Członek Komisji Rewizyjnej


Marcin Poraj-Dobrzelewski
Członek Komisji Rewizyjnej

 
 
 
 
 
 

Instruktorzy KP "Mares"

Stan na dzień 7.06.2018

Lp. Nazwisko i imię Uprawnienia instruktorskie KDP CMAS:
1 Błysz Robert M2, MN1, MZB, MNO, MNA, MSS, MPE, MMP
2 Kobyliński Krzysztof M3, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPL, MPE, MPW, MMP
3 Krakowski Piotr M1, MZB, MNO, MNA, MPE, MN1, MPM, MSS
4 Kurtiak Marian M2, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPL, MF1, MPE, MPW, MEK
5 Kurzawski Tomasz M2, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPL, MPE, MPW, MR, MT2
6 Krzycki Jacek M1, MNO, MNA, MSS, MPE, MPL, MPM
7 PrechtWitold M2
 
 
 
  

 

 
 
 
 

Członkowie Honorowi KP "Mares"

Stan na dzień 7.06.2018

Lp. Nazwisko i imię Data wstąpienia Składki opłacone Posiadane uprawnienia nurkowe
1 Berchert Stanisław 18.06.1974 ZW P1, PN1
2 Budynek Roman 23.03.2014 ZW P2
3 Bobiński Zbigniew 4.11.1985 ZW P3
4 Kowalski Marek 5.08.2013 ZW P1
5 Lewiński Kazimierz 2.03.1976 ZW P4, PSS, PWM, PPL
6 Matejko Ambroży 3.10.1978 ZW P1, PN1
7 Popingis Andrzej 14.09.1975 ZW P3
8 Precht Witold 18.06.1974 ZW M2
9 Wachowiak Wojciech 18.06.1974 ZW

P3

 

 

 

 

 

Członkowie Wspierający KP "Mares"

Stan na dzień 7.06.2018

Lp. Nazwisko i imię Data wstąpienia Składki opłacone Posiadane uprawnienia nurkowe
1 Bała Henryk 1.03.2011 XII 2013 ----
2 Jaworski Maciej 1.07.2014 II 2017 OWD, Karta łowcy podwodnego
3 Krzyżanowski Stanisław 1.05.2014 VIII 2017 Karta łowcy podwodnego
4 Malinowski Jacek 1.06.2014 I 2017 Karta łowcy podwodnego
5 Więcławski Jan 1.07.2014 VI 2016 P1, Karta łowcy podwodnego
6 Zaleski Zbigniew 1.11.2014 IV 2016 ----

 

 

 

 

  

Członkowie Czynni KP "Mares" 

Stan na dzień 7.06.2018

Lp. Nazwisko i imię Data wstąpienia Składki opłacone do Posiadane uprawnienia nurkowe
1 Błysz Robert 1.06.2000 XII 2017 M2, MN1, MZB, MNA, MSS, MPE, MMP
2 Bunio Paweł 1.08.2008 XII 2018 P1, PSS
3 Chliszcz Grzegorz 1.06.2010 XII 2018 P1, PWM, PSS
4 Chróścicki Edward 1.06.2018 VIII 2018 P1
5 Cieśliński Jacek 1.06.2010 VI 2018 P3, PSS, PPL, PE, PNA, PN1
6 Cieśluk Stanisław 1.03.1998 XI 2018 P3, PWM, PN1, PSS
7 Czapek Pola 7.10.2016 VII 2017 P1, PSS
8 Czyżyk Jacek 1.02.2007 VI 2017 P2, PWM, PN1
9 Dołowiak Bogdan 1.04.2012 VI 2018 P1, PNO, PNA, PSS
10 Dubiel Roman 1.06.2014 XII 2016 P1
11 Falkowski Sławomir 1.12.2009 XII 2018 P2, PSS, PMP, PKB1
12 Fałat Roman 1.12.2012 XII 2018 P1, PNO, PNA, PE, PSS, PPL, PN1, PZB
13 Fiedorowicz Robert 1.09.2005 VI 2017 P3, PWM, PSS, PN1, PPL
14 Filus Konrad 15.05.2016 XII 2018 P1
15 Gębka Izabela 1.09.2014 V 2018 P1
16 Gębka Robert 1.09.2014 IV 2018 P1
17 Głyżewski Krystian 1.06.2000 XII 2018 M2, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPE, MPM, PPL, PKB1, PJ1, PT1
18 Goślinski Marcin 1.07.2010 XI 2016 P2, PN1, PWM, PSS
19 Góralczyk Marcin 1.06.2014 X 2017 P1
20 Grzybowski Wojciech 3.11.1998 1.02.2013 XII 2018 P3, PN1, PSS, PPL, PWM
21 Guściora Krzysztof 1.06.2014 I 2018 P2, PN1, PPL
22 Hirny Sławomir 1.11.2015 VI 2018 P1, PNO, PNA, PN1
23 Hońko Joanna 1.08.2009 IX 2017 P1, PWM
24 Hycki Konrad 1.06.2014 VIII 2016 P1
25 Jacewicz Urszula 14.09.1987 VI 2018 P1
26 Janczewski Gabriel 31.07.1996 XII 2017 P2, PPL
27 Jasiński Karol 2018-01-01 III 2018 P1
28 Jasiński Zbigniew 1.06.2009 XII 2017 P1, PN1, PNA, PSS
29 Jóźwicki Wojciech 2017-07-12 IX 2018 P1, AOWD-PADI
30 Kamińska Anna 1.06.2004 VIII 2017 P1
31 Kanczurski Marcin 1.09.2015 XII 2018 P1, PN1, PNO, PNA
32 Kania Wojciech 1.08.2016 VI 2017 P2, PN1, PZB, PSS, PPL
33 Kędra Robert 1.06.2013 V 2018 P2, PN1, PZB, PNO, PNA, PE, PPL
34 Kibitlewski Remigiusz 1.03.2007 XII 2018 P3, PN2, PSS, PWM, PPL, PR, KSOSP
35 Klemke Tomasz 1.07.2010 IV 2018 P3, PN2, PZB, PWM, PSS
36 Kobyliński Krzysztof 18.06.1974 XII 2017 M3, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPL, MPE, MPW, MPM
37 Koszal Dawid 1.06.2007 XII 2018 P1
38 Krakowski Piotr 1.07.2011 VI 2018 M1, MN1, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPE, MPM, PPL, PN2, PT1
39 Krasowski Miroslaw 11.07.2016 VII 2017 P1
40 Krewski Czesław 18.06.1974 IV 2017 M2, MN1, MZB, MNO, MNA, MSS, MPL, MPE, MPW
41 Krzycki Jacek 1.10.2015 IV 2018 M1, MNO, MNA, MPE, MSS, MPL, MPM
42 Kurtiak Marian 14.09.1975 XII 2018 M2, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPL, MF1, MPW, MEK, PS1, PKB1
43 Kurzawski Tomasz 16.11.1978 X 2018 M2, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPL, MPE, MPW, MR, MT2, PS1
44 Lewandowski Jarosław 1.01.2011 V 2017 P2, PNO, PNA
45 Lidak Radosław 15.12.1993 01.06.2014 XII 2018 P3, PSS, PN1
46 Lis Dawid 1.11.2015 VI 2018 P1, PN1, PNO, PNA
47 Lisaj Bartosz 1.03.2007 XII 2018 P3, PN2, PWM, PPL, PSS, PR, PS1
48 Lisowski Arkadiusz 1.06.2007 VIII 2017 P2, PSS, PWM, PPL
49 Litwin Artur 1.09.2015 III 2017 M1, MN1, MZB, MNO, MNA, MSS, MPE, MPM, PKB1, PJ1, PT1, GB
50 Lusawa Mieczysław 1.06.2009 VI 2017 P2, PN1, PSS, PWM, PPL
51 Łękowski Andrzej 22.08.1983 XII 2017 P3, PN1, PSS, PWM, PPL, PR, PS1
52 Łukasik Igor 1.07.2014 VI 2018 P1
53 Madej Paweł 1.04.2018 VI 2018  
54 Markowski Maciej 1.06.2009 XII 2018 P3, PWM, PN2, PPL, PSS
55 Michalski Radoslaw 15.05.2016 XII 2017 P1, PNO, PNA, PE
56 Mieszczankin Jarosław 1.08.2015 IX 2017 AOWD-PADI
57 Miksa Łukasz 1.05.2014 VII 2018 P1
58 Możdżeń Paweł 1.06.2018 VIII 2018 P1
59 Mukułowska Ewa 1.12.2007 VI 2018 P1, PNO, PNA, PE, PWM, PSS, PPL
60 Muszyński-Hudemczuk Andrzej 1.01.1982 XII 2018 P3, PN1, PSS, MF1
61 Ostapiński Tomasz 1.06.2013 VI 2018 P1, PSS
62 Pantoł Krzysztof 1.06.2015 V 2017 P1, PNO, PNA
63 Partyka – Kim Agnieszka 1.06.2015 IV 2017 P1, PNO, PNA
64 Podwalski Adam 15.05.2016 IV 2018 P1, PNO, PNA
65 Poletajew Bartosz 1.09.2011 XII 2017 P1
66 Poletajew Wiktoria 1.09.2011 XII 2017 P1
67 Popiel Karol 15.05.2016 XII 2016 P1
68 Poraj – Dobrzelewski Marcin 24.09.2001 XI 2017 P2
69 Pruski Gustaw 1.11.2001 VII 2017 M2, SS1, PL
70 Puch Dagmara 4.07.2016 III 2017 P1, PNO
71 Radosz Tomasz 1.07.2014 XII 2017 P2, PN2, PZB, PNO, PNA, PE, AOWD-PADI, PWM, PGP
72 Rafał Grzegorz 2017-06-26 VI 2018 Master Diver, DSuitD, Navi, Night, Deep, EAN2, Wreck,Ice,Stres Rescue
73 Różyło Łukasz 1.04.2018 VI 2018 OWD-PSAI,PSS,Deep - SSI
74 Sienkiewicz Łukasz 15-05-2015 VI 2018 P1, PNO, PNA
75 Skwierawski Paweł 14.05.2001 X 2017 P3, PPL, PN2, PSS, PWM, PT1
76 Stańczyk Piotr 4.10.1999 V 2018 P1, PN1, PSS
77 Stańczyk Stanisław 20.10.1997 VI 2018 P2
78 Strzelec Artur 2018-06-01 VIII 2018 P1
79 Sulima Przemyslaw 4.07.2016 XII 2017 P1
80 Szafulski Przemysław 1.08.2015 I 2018 P1
81 Szafulski Robert 1.08.2015 II 2018 P1
82 Szewczyk Przemysław 1.12.2015 VI 2018 P1, PNO, PSS
83 Szuszkiewicz Tomasz 1.07.2014 VI 2018 P2, PSS, PN1
84 Szylak Damian 1.09.2005 XII 2018 P1
85 Szymańczyk Wojciech 1.08.2006 XII 2017 P2, PN1, PSS
86 Szymańska Agnieszka 1.08.2016 VI 2017 P1, PN1, PNA, PNO, PE
87 Świerczyński Lech 1.11.2008 III 2018 P1, PNO, PNA, PE, PSS
88 Świt Andrzej 1.10.2011 VI 2018 P3, PN1, PNO, PNA, PE, PSS,WM,PN2
89 Tchórzka Krzysztof 1.08.2015 V 2018 P1, PNO, PNA, PE, PSS, PPL
90 Wachowski Robert 1.06.2008 VI 2018 P1, PSS, PPL
91 Warmke Zygmunt 15.08.1988 I 2017 P3
92 Widerski Bartłomiej 2018-06-01 VIII 2018 P1
93 Wiśniewski Bartosz 1.06.2007 XII 2018 P3, PN1, PZB, PWM, CD1
94 Władyczyński Ryszard 1.07.1999 XII 2017 P2, PSS, PWM
95 Wojtaszuk Michał Adam   V 2017  
96 Wołosiński Maciej 1.06.2002 VI 2017 P1, PNO, PNA, PE, PPL
97 Wroczyńska Ewelina 1.08.2015 V 2018 P1
98 Wysocki Przemysław 1.11.2004 III 2017 P2, PSS, PPL, PN1

 

 

 

 

 

 

 

Członkowie Urlopowani KP "Mares"

Stan na dzień 7.06.2018

Lp. Nazwisko i imię Data wstąpienia Składki opłacone do Posiadane uprawnienia nurkowe Urlopowany od
1 Gonciarz Kamilla 3.01.2017 VI 2017 P1 2017-08-01
2 Bednarczyk Bartosz 1.06.2015 XII 2016 P1, PNO, PNA 2017-01-01
3 Brzeźniakiewicz Adam 14.05.2001 VIII 2016 P3 2016-09-01
4 Chrzanowski Stanisław 10.01.2001 XII 2014 P1, PSS 2015-01-01
5 Cypun Sebastian 1.06.2015 VI 2016 P1 2016-07-01
6 Jezierski Mieczysław 15.08.1988 XII 2015 P3,PN1 2016-01-01
7 Karaś Artur 1.06.2013 V 2016 P1, PNO, PNA, PE 2017-06-01
8 Kilczewski Henryk 7.06.1999 XII 2017 P4, PN2, PWM, PSS, PPL 2018-01-01
9 Madajczyk-Krzycka Izabela 1.09.1986 III 2018 P2 2018-04-01
10 Malik Piotr 1.06.2010 V 2017 P1, PNO, PNA, PE, PSS, PPL 2017-06-01
11 Matera Mariusz 1.06.2009 XII 2015 P1, PSS, PPL 2017-01-01
12 Matuszak Waldemar 4.10.1999 XII 2016 P3, PN2, PWM, PSS, PPL, PKB1 2017-01-01
13 Mazur Monika 1.09.2005 V 2016 P3, PN2, PWM, PSS, PPL 2016-06-01
14 Niechciał Przemysław 19.05.2003 VIII 2017 P2, PSS, PN1, PWM, PPL 2017-10-01
15 Ostrowski Krzysztof 1.09.2008 VIII 2015 P1 2015-09-01
16 Palme Jacek 11.09.2000 XII 2017 P4, PN1, PSS, PWM, MSDT-PADI 2018-01-01
17 Peters Gracjan 1.10.2015 XII 2017 P1, PNO, PNA, PE, PSS 2018-01-01
18 Preisner Magdalena 1.06.2010 VI 2016 P2, PSS 2018-01-01
19 Rydwelski Konrad 1.06.2010 XII 2016 P1, PN1 2017-01-01
20 Szymczak Alicja 1.09.2005 II 2018 P3, PN2, PWM, PSS, PPL, PKB1, CD2, PS1, PT1 2017-02-01
21 Urbanowicz Szymon 1.09.1986 III 2017 P3, PN2, PSS 2017-04-01
21 Zawieja Mariusz 5.09.1983 VIII 2017 P3, PWM, PSS, PPL 2017-10-01

 

Przyjmujemy - napisz i dowiedz się więcej o członkostwie

Zapraszamy do naszej społeczności - gdzie zawsze panuje świetna atmosfera przygody i podwodnych wyzwań!

Dołącz do KP MARES