Członkowie Klubu

 

Członkowie Zarządu

 

image
 

Urszula JACEWICZ

Skarbnik

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | 602395330

 

image
 

Andrzej ŁĘKOWSKI

Członek

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | 609313911


image

Izabela MADAJCZYK

Sekretarz

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | 606707525


image

Bartosz LISAJ

Gospodarz

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | 888646110

 
 
 
 
 
 

 

 

Komisja Rewizyjna OSP ORW KP "Mares"

 

 

image

Ewa Mukułowska

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | 601795725


image 

 

 

 
 

Instruktorzy KP "Mares"

Stan na dzień 4.04.2017

 
 
L.p. Nazwisko i imię Uprawnienia instruktorskie KDP CMAS:
1. Adamowicz Adrian M2, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPL, MPE, MPW, MT1, MPM, MMP, MGP
2. Błysz Robert M2, MN1, MZB, MNO, MNA, MSS, MPE, MMP
3. Głyżewski Krystian M2, MNO, MNA, MPE, MSS, MN2, MZB, MWM, MPM
4. Kobyliński Krzysztof M3, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPL, MPE, MPW, MMP
5. Krakowski Piotr M1, MZB, MNO, MNA, MPE, MN1, MPM, MSS
6. Kurtiak Marian M2, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPL, MF1, MPE, MPW, MEK
7. Kurzawski Tomasz M2, MN2, MZB, MNO, MNA, MWM, MSS, MPL, MPE, MPW, MR, MT2
8. Krzycki Jacek M1, MNO, MNA, MSS, MPE, MPL, MPM
9. PrechtWitold M2

 

 

 
 
 
 

Członkowie Honorowi KP "Mares"

Stan na dzień 4.04.2017

 

Lp. Nazwisko i imię Data wstąpienia Składki opłacone Posiadane uprawnienia nurkowe
1. Berchert Stanisław 18.06.1974 ZW P1, PN1
2. Budynek Roman 23.03.2014 ZW P2
3. Bobiński Zbigniew 4.11.1985 ZW P3
4. Kowalski Marek 5.08.2013 ZW P1
5. Lewiński Kazimierz 2.03.1976 ZW P4, PSS, PWM, PPL,
6. Matejko Ambroży 3.10.1978 ZW P1, PN1
7. Popingis Andrzej 14.09.1975 ZW P3
8. Precht Witold 18.06.1974 ZW M2
9. Wachowiak Wojciech 18.06.1974 ZW P3

 

 

 

Członkowie Wspierający KP "Mares"

Stan na dzień 4.04.2017

 

Lp. Nazwisko i imię Data wstąpienia Składki opłacone Posiadane uprawnienia nurkowe
1. Bała Henryk 1.03.2011 XII 2013 ----
2. Jaworski Maciej 1.07.2014 VI 2016 OWD, Karta łowcy podwodnego
3. Krzyżanowski Stanisław 1.05.2014 XII 2016 Karta łowcy podwodnego
4. Malinowski Jacek 1.06.2014 V 2016 Karta łowcy podwodnego
5. Więcławski Jan 1.07.2014 VI 2016 P1, Karta łowcy podwodnego
6. Zaleski Zbigniew 1.11.2014 IV 2016 ----

 

 

 

 

Członkowie Czynni KP "Mares" 

Stan na dzień 4.04.2017 

 

L.P. Imię I nazwisko Data wstąpienia Składki opłacone do Posiadane uprawnienia
1. Adamowicz Adrian 1.02.2007 XII 2015 M2, MNO, MNA, ME, MSS, MPW, MZB, MPL, MWM, MMP, MN2, MT1, MGP, PR
2. Błysz Robert 1.06.2000 XII 2017 M2, MNO, MNA, ME, MZB, MMP, MSS, MN1
3. Bunio Paweł 1.08.2008 XII 2016 P1, PSS
4. Ciążkowski Jacek 7.06.2016 XII 2016 P1
5. Cieśluk Stanisław 1.03.1998 I 2017 P3, PWM, PN1, PSS
6. Cieśliński Jacek 1.06.2010 VI 2017 P3, PSS, PPL, PE, PNA, PN1
7. Cypun Sebastian 1.06.2015 XII 2015 P1
8. Czyżyk Jacek 1.02.2007 XII 2015 P2, PWM, PN1
9. Chliszcz Grzegorz 1.06.2010 XII 2015 P1, PWM, PSS
10 Chrzanowski Stanisław 10.01.2001 XII 2014 P1, PSS
11 Czapek Pola 7.10.2016   P1
12 Dubaj Bartosz 25.09.2000 III 2016 P2
13 Dubiel Roman 1.06.2014 XII 2016 P1
14 Dołowiak Bogdan 1.04.2012 III 2017 P1, PNO, PSS
15 Falkowski Sławomir 1.12.2009 XII 2017 P2, PSS, PMP, PKB1
16 Fałat Roman 1.12.2012 XII 2017 P1, PNO, PNA, PE, PSS, PPL, PN1, PZB
17 Fiedorowicz Robert 1.09.2005 VI 2017 P3, PWM, PSS, PN1, PPL
18 Filus Konrad 15.05.2016 XII 2017 P1
19 Gębka Robert 1.09.2014 II 2017 P1
20 Gębka Izabela 1.09.2014 I 2017 P1
21 Głyżewski Krystian 1.06.2000 XII 2016 M2, MNO, MNA, ME, MN1, MZB, MPM, MZB, MSS, PPL, PWM, PKB1, PJ1
22 Goślinski Marcin 1.07.2010 IV 2016 P2, PN1, PWM, PSS
23 Grzybowski Wojciech 03.11.1998 01.02.2013 XII 2017 P3, PN1, PSS, PPL, PWM
24 Goliszewski Sebastian 1.06.2015 IV 2016 P1
25 Guściora Krzysztof 1.06.2014 VI 2016 P2, PN1, PPL
26 Góralczyk Marcin 1.06.2014 XII 2016 P1
27 Hirny Sławomir 1.11.2015 III 2017 P1, PNO, PNA, PN1
28 Hońko Joanna 1.08.2009 II 2017 P1, PWM
29 Hycki Konrad 1.06.2014 VIII 2016 P1
30 Jacewicz Urszula 14.09.1987 XII 2017 P1
31 Janczewski Gabriel 31.07.1996 V 2016 P2, PPL
32 Janus Aleksandra 1.07.2014 XII 2015 OWD NAUI, PNO, PNA
33 Jasiński Zbigniew 1.06.2009 XII 2016 P1, PNA, PSS, PN1
34 Jezierski Mieczysław 15.08.1988 XI 2015 P3, PN1
35 Kamińska Anna 1.06.2004 X 2016 P1
36 Kania Wojciech 1.08.2016 III 2017 P2, PSS
38 Kanczurski Marcin 1.09.2015 XII 2017 P1, PNO, PNA, PN1
39 Karaś Artur 1.06.2013 V 2016 P1, PNO, PNA, PE
40 Kędra Robert 1.06.2013 VIII 2016 P2, PNO, PNA, PE, PZB, PN1
41 Kibitlewski Remigiusz 1.03.2007 XII 2016 P3, PSS, PWM, PPL, PR, PN2
42 Kilczewski Henryk 7.06.1999 II 2017 P4, PWM, PSS, PN2, PPL
43 Klemke Tomasz 1.07.2010 IV 2017 P3, PWM, PSS, PN2, PZB
44 Kobyliński Krzysztof 18.06.1974 VI 2017 M3, MNO, MNA, ME, MZB, MSS, MWM, MN2, MPL, MPW
45 Korona Radosław 15.05.2016 XII 2016 P1
46 Koszal Dawid 1.06.2007 IV 2016 P1
47 Krakowski Piotr 1.07.2011 XII 2016 M1 ,MNO, MNA, ME, MZB, PPL, PSS, PWM, PN2,
48 Krakowski Michał 1.06.2012 XII 2016 P2, PNA, PSS, PNO, PE
49 Krasowski Miroslaw 11.07.2016 II 2017 P1
50 Krewski Czesław 18.06.1974 XII 2015 M2 MN1 MZB MNO MNA MSS MPL MPE MPW
51 Kurtiak Marian 14.09.1975 XII 2017 M2, MNO, MNA, ME, MSS, MZB, MN2, MWM, MF1, MPL, MF1, MPW, MZB, MEK, PS1, PKB1
52 Kurzawski Tomasz 16.11.1978 XII 2017 M2, MNO, MNA, ME, MSS, MZB, MN2, MWM, MPL, MR, MT2, MPW, PS1
53 Krzycki Jacek 1.10.2015 XII 2017 M1, MNO, MNA, ME, MSS, MPM, MPL
54 Lewandowski Jarosław 1.01.2011 XII 2016 P2, PE, PNO, PNA
56 Lidak Radosław 15.12.1993 01.06.2014 VI 2017 P3, PSS, PN1
57 Lisaj Bartosz 1.03.2007 XII 2017 P3, PWM, PN2, PPL, PSS, PR, PS1
58 Lis Dawid 1.11.2015 III 2017 P1, PNO, PNA, PN1
59 Lisowski Arkadiusz 1.06.2007 XII 2016 P3, PSS, PWM, PPL
60 Litwin Artur 1.09.2015 II 2016 P3, PSS, PWM, PPL, PN2, PKB1, PJ1
61 Lusawa Mieczysław 1.06.2009 VI 2017 P2, PSS, PWM, PPL, PN1
62 Łękowski Andrzej 22.08.1983 XII 2017 P3, PSS, PWM, PPL, PN1, PR, PS1
63 Łukasik Igor 1.07.2014 III 2017 P1
64 Madajczyk Izabela "01.09.1986 II 2017 P2
65 Markowski Maciej 1.06.2009 XII 2016 P3, PWM, PN2, PPL, PSS
66 Matera Mariusz 1.06.2009 VI 2015 P1, PSS, PPL
67 Matuszak Waldemar 4.10.1999 XII 2016 P3, PWM, PSS, PN2, PPL, PKB1
68 Matuszkiewicz Piotr 1.09.2015 VIII 2016 P1, PNO, PNA
70 Michalska Wiktoria 1.06.2015 XI 2016 P1, PNO, PNA
71 Michalski Radoslaw 15.05.2016 X 2016 P1
72 Michałowski Jarosław 1.08.2015 VIII 2016 P1
73 Mierzejewski Leszek 1.03.2014 III 2017 P1
74 Mieszczankin Jarosław 1.08.2015 IX 2016 AOWD
75 Miksa Łukasz 1.05.2014 VII 2017 P1
76 Morzycki Jan 1.06.2009 XII 2016 P1
77 Mukułowska Ewa 1.12.2007 III 2017 P1, PNA, PWM, PPL, PSS
78 Muszyński – Hudemczuk Andrzej 1.01.1982 IV 2017 P3, PN1, PSS, MF1
79 Ostapiński Tomasz 1.06.2013 II 2017 P1, PSS
80 Ostrowski Krzysztof 1.09.2008 VIII 2015 P1
81 Peters Gracjan 1.10.2015 VIII 2016 P1, PSS
82 Pastwa Dawid 1.06.2014 III 2016 P1
83 Palme Jacek 11.09.2000 III 2017 P4, PN1, PSS, PWM
84 Pantoł Krzysztof 1.06.2015 XII 2016 P1, PNO, PNA
85 Partyka – Kim Agnieszka 1.06.2015 XII 2016 P1, PNO, PNA
86 Płonka Andrzej 1.06.2014 III 2016 P1
87 Podwalski Adam 15.05.2016 IV 2017 P1
88 Poletajew Bartosz 1.09.2011 XII 2016 P1
89 Poletajew Wiktoria 1.09.2011 XII 2016 P1
90 Popiel Karol 15.05.2016 VIII 2016 P1
91 Popławski Piotr 1.05.2014 III 2017 P1, OWD
92 Poraj – Dobrzelewski Marcin 24.09.2001 VI 2017 P2
93 Pruski Gustaw 1.11.2001 VI 2017 M2, SS1, PL
94 Puch Dagmara 4.07.2016 III 2017 P1
95 Rydwelski Konrad 1.06.2010 XII 2016 P1, PN1
96 Radosz Tomasz 1.07.2014 XII 2016 P2, PNO, PNA, PE, PZB, PN1, AOWD
97 Serwa Kacper 1.09.2015 III 2017 P1
98 Sienkiewicz Łukasz   III 2017 P1, PNO, PNA
99 Skwierawski Paweł 14.05.2001 VI 2017 P3, PPL, PN2, PSS, PWM, PT1
100 Stańczyk Piotr 4.10.1999 XII 2016 P1, PN1, PSS
101 Stańczyk Stanisław 20.10.1997 XII 2016 P2
102 Sulima Przemyslaw 4.07.2016 III 2017 P1
103 Szafulski Robert 1.08.2015 II 2018 P1
104 Szafulski Przemysław 1.08.2015 I 2018 P1
105 Szewczyk Przemysław 1.12.2015 III 2017 P1, PNO, PSS
106 Szylak Damian 1.09.2005 XII 2017 P1
107 Szymańczyk Wojciech 1.08.2006 VI 2017 P2, PN1, PSS
108 Szymańska Agnieszka 1.08.2016 III 2017 P1, PN, PNO
109 Szymczak Alicja 1.09.2005 XII 2016 P3, PWM, PN2, PSS, PPL, PKB1, CD2, PS1, PT1
110 Szuszkiewicz Tomasz 1.07.2014 IV 2017 P2, PSS, PN1
111 Świt Andrzej 1.10.2011 III 2017 P3, PNA, PE, PSS, PN1
112 Świerczyński Lech 1.11.2008 VI 2017 P1, PNO, PNA, PE, PSS
113 Tchórzka Krzysztof 1.08.2015 V 2017 P1, PNO, PNA
114 Urbanowicz Szymon 1.09.1986 XII 2016 P3, PSS, PN2
115 Urbanowicz Karen 1.08.2010 XII 2016 P1
116 Urbański Tomasz 1.09.2015 IV 2016 P1, PNO, PNA, PSS
117 Wacław Wojciech 1.06.2015 VII 2016 P1, PNO, PNA, PSS, PE
118 Wachowski Robert 1.06.2008 III 2017 P1, PSS, PPL
119 Warmke Zygmunt 15.08.1988 VI 2016 P3
120 Wiśniewski Bartosz 1.06.2007 XII 2017 P3, PWM, PN1, PZB, CD1
121 Władyczyński Ryszard 1.07.1999 XII 2016 P2, PSS, PWM
122 Wołosiński Maciej 1.06.2002 VI 2017 P1, PPL, PNO, PNA, PE
123 Wołyński Adam 1.10.2005 II 2016 P3, PSS, PWM
124 Wójtowicz Edward 1.12.2011 VI 2015 P1, PSS, PPL, PNO, PNA
125 Wójtowicz Iwona 1.05.2014 VII 2015 P1
126 Wroczyńska Ewelina 1.08.2015 III 2017 P1
127 Wysocki Przemysław 1.11.2004 VIII 2016 P2, PSS, PPL, PN1
128 Ziątek Marek 1.11.2013 XI 2015 P1

 

 

Członkowie Urlopowani KP "Mares"

Stan na dzień 4.04.2017

 

Lp. Imię I nazwisko Data wstąpienia Opłacone składki Uprawnienia nurkowe
1. Mazur Monika 1.09.2005 V 2016 P3, PWM, PN2, PSS, PPL
2. Preisner Magdalena 1.06.2010 VI 2016 P2, PSS
3. Stieglitz Marek 1.11.2014 VI 2016 P2
4. Piotr Malik 1.06.2010 II 2016 P1, PSS, PPL, PNA, PE
5 Zawieja Mariusz 5.09.1983 VIII 2016 P3, PWM, PSS, PPL
7. Niechciał Przemysław 19.05.2003 II 2017 P2, PSS, PN1, PWM, PPL
8. Bednarczyk Bartosz 1.06.2015 XII 2016 P1, PNO, PNA
9. Brzeźniakiewicz Adam 14.05.2001 VIII 2016 P3

 

 

Przyjmujemy - napisz i dowiedz się więcej o członkostwie

Zapraszamy do naszej społeczności - gdzie zawsze panuje świetna atmosfera przygody i podwodnych wyzwań!

Dołącz do KP MARES